Страхові послуги


                               

Для тих, хто їде за кордон

Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу.

Для туристів

Страховий поліс для виїжджаючих за кордон туристичні фірми часто включають до вартості туру, не даючи можливості вибору. Однак, підхід до ціноутворення та набору страхових послуг у туристичних агенцій, як правило, менш гнучкий, ніж безпосередньо у страхових компаній. Ви маєте право відмовитись від страхового полісу, включеного в туристичну путівку та купити його самостійно в страховій компанії.

детальніше

Для спортсменів

 

Від'їжджаючи на спортивні змагання, придбайте особливий страховий поліс, що буде враховувати вашу спортивну діяльність та допоможе уникнути медичних витрат у разі травмування чи захворювання. Цілодобовий сервісний центр швидко та якісно організує надання медичної допомоги.

детальніше

Для тих, хто їде на роботу

Від'їжджаючи на роботу за кордон, захистіть себе від несподіваних медичних витрат та довірте організацію медичної допомоги PZU, яка має багаторічний досвід страхової справи.

детальніше

Для студентів

Навчання за кордоном може тривати кілька тижнів чи років, протягом яких Ви знаходитесь далеко від дому. Завдяки цій програмі ми, наче Ваші батьки, будемо опікуватися Вашим здоров'ям. Навчайтесь без клопіту. 

детальніше

Для тих, хто їде у відрядження

Якщо Ви направляєтесь у відрядження, страховий поліс допоможе Вам відчувати себе впевнено у будь-якій країні.

                      Для своїх клієнтів ми пропонуємо різні варіанти страхування в туризмі.

У нас можна придбати як стандартний поліс страхування в туризмі на одну поїздку, так і сезонний поліс страховки для виїзду за кордон з терміном дії - до 1 року.

Ми пропонуємо поліси для виїзду в усі країни світу, для будь-якого виду туризму від екскурсійного та пляжного відпочинку до гірськолижного відпочинку, дайвінгу, альпінізму та інших видів екстремального відпочинку. Наші поліси оформлюються для туристів різного віку.

 

 

Туристичне страхування  PZU

 

Для чого необхідно страхування? 

§                          Наближається відпустка, і Ви збираєтеся у туристичну подорож. Ви спланували свою подорож заздалегідь і бажаєте приємно провести цей                               час. На жаль, довгоочікуваний відпочинок може бути зіпсований через несподівану хворобу або травму. А це - кілька днів у лікарні і                                   рахунок на круглу суму за надані медичні послуги та ліки. От тоді Вам і знадобиться заздалегідь придбаний страховий поліс СК «PZU                                   Україна». Маючи на руках страховий поліс, Ви в будь-якиймомент (24 години на добу) можете зв'язатися з асистанською компанією, і                                   оператори зроблять усе необхідне, щоб допомогти Вам.

§                          Якщо Ви спортсмен і збираєтесь на змагання.

§                          Ви виїжджаєте у відрядження або регулярно відвідуєте ділових партнерів.

§                          Посольства багатьох країн (зокрема, країни Шенгенської угоди, Ізраїль та ін.) при відкритті візи вимагають наявність страхового поліса.

§                          Туристичні фірми, що здійснюють свою діяльність відповідно до Закону України «Про туризм», керуються Ст.17, яка передбачає                                             обов'язкове страхування туристів (медичне і від нещасних випадків).

Для тих, хто їде за кордон

Страховий поліс для виїжджаючих за кордон туристичні фірми часто включають до вартості туру, не даючи можливості вибору. Однак, підхід до ціноутворення та набору страхових послуг у туристичних агенцій, як правило, менш гнучкий, ніж безпосередньо у страхових компаній. Ви маєте право відмовитись від страхового полісу, включеної в туристичну путівку та купити його самостійно в страховій компанії.

Для тих, хто подорожує Україною

Програма страхування є комплексною та включає медичний асістанс (страхова сума - 10000 грн.) та страхування від нещасних випадків (1000 - 10000 грн.).

Медичний асістанс
Витрати, які покриває Страховик по наданню екстреної медичної допомоги:

§                          невідкладна медична допомога - 700 грн.

§                          невідкладна стоматологічна допомога - 200 грн.

§                          екстрена амбулаторно-поліклінічна допомога - 2 000 грн.

§                          стаціонарне лікування - 5 000 грн.

§                          оплата призначених лікарем медикаментів - 300 грн.

§                          медичні перевезення (евакуація) Застрахованої особи - 1 800 грн.

Страхування від нещасних випадків

§                          В разі смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку - 100% страхової суми

§                          У випадку встановлення Застрахованій особі інвалідності:

§                                          1 групи - 100% страхової суми,

§                                          2 групи - 75% страхової суми,

§                                          3 групи - 50% страхової суми.

§                          При частковій втраті загальної працездатності - частину страхової суми, що відповідає відсотку, на який знизилась працездатність застрахованої особи (згідно з «Таблицею розмірів страхових виплат у разі травматичних ушкоджень та фанкціональних розладів внаслідок нещасного випадку» (Додаток №1 до Правил №210.1/1 «Добровільного страхування від нещасних випадків»))

При страхуванні груп передбачено знижки:

§                          Для дорослих 

§                                          5% - для груп від 11 чоловік до 20,

§                                          10% - для груп, більше 20 чоловік.

§                          Для дітей до 16-ти років 

§                                          10% - для груп від 11 чоловік до 20,

§                                          15% - для груп, більше 20 чоловік.

У нас Ви також маєте можливість оформити  -  Автострахування


Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОЦВ) - це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України.

Міжнародне обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних автотранспортних засобів («Зелена картка») - відповідальність за матеріальну шкоду, що може бути нанесена майну, здоров'ю та життю постраждалих осіб на території країн-членів системи «Зелена картка».

 


Copyright - Світ курортів. © 2011-2012. Всі права захищені.